aXtercüme - Romence çeviri - Rusça çeviri - Fransızca çeviri - Romence Tercümanlık - Fransızca Tercümanlık - Rusça Tercümanlık - Çeviri ve Tercümanlık işleri

Hizmetlerimiz | Tercüme Hizmetleri | Yeminli Çeviri Hizmetleri

Yeminli Çeviri Hizmetleri

aXtercüme Fransızca, Rusça ve Romence dilleri için yeminli çeviri ve tercüman hizmeti vermektedir.
Noter işlemlerinizi sizin yerinize biz tamamlıyoruz ve size kuryemiz ile teslim ediyoruz. Noter Tasdik Ücretleri hakkında daha detaylı bilgiyi bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Yeminli tercümelerinizin apostil tasdikini biz yaptırıyoruz. Gerekli hallerde Valilik onayını da sizin yerinize alıyoruz.
Yeminli Tercümanlarımız çevirilerinizi en doğru ve hızlı bir şekilde tamamlayacaktır. Çevirilerinizi talep etmeniz durumunda tastikli örnegini tarafınıza Faks, e-mail ilede ulaştırabiliriz. aXtercüme yeminli tercümanlık hizmetlerini aynı zamanda sözlü olarak da vermektedir. Noterliklerde yabancı uyruklu şahıslarla yapacağınız işlemlerde, mahkemelerde ve yeminli tercümenin gerektiği diğer yerlerde gerekli yemin sertifikasını ibraz edecek olan tercümanlarımız size hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır. Yeminli çeviri hizmetine yoğun şekilde ihtiyaç duyan bir Hukuk Bürosu yada Gümrük Müşavirliği Kuruşlu iseniz, lütfen Hukuk Büroları ve Gümrük Müşavirliği Kuruluşları için olan özel şartlarımız için bizimle temasa geçiniz. Size özel hazırladığımız çalışma şartları için bizi arayabilirsiniz. Çevirileriniz için uzman kadrosu ile size hızlı bir şekilde hizmet etmeye hazırdır.
 

 


Fiyat için lütfen tıklayınız

 

Hizmet Sözleşmesini indirmek için tıklayınız

Tercüme Hizmetleri

Yeminli Çeviri Hizmetleri
Medikal Tercüme
Web Sitesi Tercümesi
Teknik Çeviri
Simultane Tercüme
Hukuki ve Ticari Çeviri
Sözlü Tercüme

Yabancı Dil Eğitimi

Fransızca
Rusça
Romence
Türkçe