aXtercüme - Romence çeviri - Rusça çeviri - Fransızca çeviri - Romence Tercümanlık - Fransızca Tercümanlık - Rusça Tercümanlık - Çeviri ve Tercümanlık işleri

Hizmetlerimiz | Tercüme Hizmetleri | Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

aXtercüme  üretim ve imalatla ilgili her türlü kullanma - bakım - yapım - onarım kılavuzları, servis kılavuzları, üretim, imalat aşamasını kapsayan tüm evrak tercümeleri, fizibilite ve hakediş raporları, teknolojik ve endüstriyel ürün, makine ve cihazların katalogları, kullanım kılavuzları, servis ve bakım kitapçıkları, eğitim materyalleri vb. sözlü ve yazılı tercüme edilmesi gereken kaynak ve materyallerin alanlarına hakim çevirmenlerimiz tarafından doğru ve hızlı bir şekilde ilgili dile çevrilmesini kapsamaktadır.
Teknik çeviri yaptığımız alanlar bilgisayar, elektrik, elektronik, iletişim cihazları, otomotiv, tekstil, kimya, inşaat, mimarlık, çeşitli üretim makineleri, tıp cihazları, hava araçları ve kara taşıt ve makineleri, ziraat, çevre ve daha pek çok konu bulunmaktadır.
Yapılan her bir Teknik çeviri editörlerimizce kontrol edilerek müşteriye sunulur.

Çevirilerin tesliminde ihtiyaçlara uygun olarak aşağıdaki uygulamalar gerçekleştirilmektedir:
- Kurumsal (elektronik posta yoluyla, disket veya CD ortamında, sayfa düzeni yapılmış belge çıktısı şeklinde)
- Noter tasdikli
- Yeminli tercüman onaylı
Türkçe ve diğer diller arasında zamanında teslim edilen, kesin, akıcı ve içeriğine güvenebileceğiniz teknik tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız, bizi arayınız.


Fiyat için lütfen tıklayınız

 

Hizmet Sözleşmesini indirmek için tıklayınız

Tercüme Hizmetleri

Yeminli Çeviri Hizmetleri
Medikal Tercüme
Web Sitesi Tercümesi
Teknik Çeviri
Simultane Tercüme
Hukuki ve Ticari Çeviri
Sözlü Tercüme

Yabancı Dil Eğitimi

Fransızca
Rusça
Romence
Türkçe