aXtercüme - Romence çeviri - Rusça çeviri - Fransızca çeviri - Romence Tercümanlık - Fransızca Tercümanlık - Rusça Tercümanlık - Çeviri ve Tercümanlık işleri

Formlar

Fiyat İsteme Teklif Formu

          Yaptırmak istediğiniz çevirileriniz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için lütfen Fiyat isteme teklif formumuzu eksiksiz doldurunuz. İlgili arkadaşlarımız sizi en kısa zamanda konu hakkında bilgilendirecektir.

 

İş Takip Formu

          aXtercüme'ye yolladığınız çevirileriniz için İş takip formunu kullanarak sorgu yapabilir, çevirilerinizin hangi safhada olduğunu kontrol etmek için bilgi alabilirsiniz.

Eleştiri ve Öneri Formu

          Firmamız ve çalışmamız ile alakalı aktarmak istediğiniz bütün mesajlarınızı Eleştiri ve Öneri Formumuzu kullanarak yapabilirsiniz.

Kalite standartlarımızı yükseltmek adına olumlu yada olumsuz her türlü fikriniz bizim için önemlidir.

 

 

 

 Serbest Tercüman Başvuru Formu

          aXtercüme Rusça, Romence ve Fransızca dillerinde çeviri yapan  tercüman arkadaşların müracatını bekliyor. Siz de hızla büyeyen takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız, formumuzu doldurup, güncel özgeçmişinizi ekleyerek  gönderebilirsiniz. Başvurunuzu takiben yetkilimiz sizi arayarak, en kısa zamanda irtibata geçecektir. Sizi aXtercüme ailesi içerisinde görmekten ve beraber çalışmaktan mutluluk duyacağız.